Aktualności

Krótki opis 15 sposobów zarabiania przez internet

Zarabianie przez internet staje się bardzo popularnym sposobem dorabiania, a nawet regularnego źródła dochodu pozwalającego zrezygnować z pracy na etacie i zająć się zarabianiem przez internet. Sposobów na zarabianie w internecie jest bardzo wiele i z pewnością każdy zainteresowany tematem znajdzie coś dla siebie, co przyniesie mu większe lub mniejsze zyski.
Oto 15 przykładowych sposobów zarabiania w internecie:

1. PPD

Zarabianie na PPD polega na dodaniu plików na jeden z serwisów PPD, który płaci za pobrania, a potem promowaniu plików w różnych miejscach. Można to robić na warezach, ale można również na własnym blogu, czy gdziekolwiek indziej. Im lepsze wstawki i lepiej wypromowane tym większe pieniądze.

2. Bux

Sposób mało dochodowy polega na klikaniu w reklamy, czytaniu e-maili i wykonywaniu prostych zadań w celu zwiększenia zarobków. Bez poleconych ciężko zarobić nawet kilka złotych miesięcznie.

3. Ankiety

Dobry sposób na dorobienie szczególnie dla osób lubiących wyrażać swoją opinię. Można wypełniać ankiety internetowo, telefonicznie, brać udział w dyskusjach za co dostaje się pieniądze. Dla osób nie lubiących wypełniać ankiet będzie to tylko męczarnia i szybko zrezygnują.

4. YouTube

Tego sposobu chyba nie trzeba przedstawiać. Dodajemy filmy na swój kanał na YouTube i zarabiamy na reklamach. Większe kanały mogą liczyć na bardzo dochodowe umowy z firmami. Obecnie YouTube wprowadził wiele niekorzystnych zmian z punktu widzenia osób zarabiających. Dużo trudniej dostać się do programu partnerskiego, a monetyzacja może zostać zabrana w każdym momencie.

5. Blog

Wielu blogerów nie zarabia lub zarabia niewielkie sumy. Jednak blog ma bardzo duży potencjał zarobkowy. Jest to narzędzie finansowe umożliwiające wiele sposobów zarabiania. Podobnie jak na YouTube duże blogi mogą liczyć na bardzo dochodową współpracę z markami.

6. Surfy/autosurfy

Jeśli ktoś twierdzi, że zarabianie przez internet jest możliwe nic nie robiąc, to zapewne ma na myśli surfy i autosurfy, bo innych metod zarabiania nic nie robiąc nie ma. Bardzo prosty sposób zarabiania, na którym każde może zarabiać. Wystarczy zainstalować i włączyć niewielki prostokąt na pulpicie, gdzie będą leciały reklamy, za które dostaje się punkty, które potem można wymienić między innymi na gotówkę. W przypadku autosurfów odpala się nową kartę w przeglądarce. W tle lecą reklamy, a użytkownik zarabia. Mało dochodowy sposób zarabiania, lecz dobry dla osób, które ciągle mają odpalony komputer lub laptop. Surfy i autosurfy nie przeszkadzają w pracy na komputerze, więc nic nie szkodzi je odpalić i przy okazji zarobić kilka groszy. Na pewno nie warto włączać komputera, aby odpalić surfy. Dochód zależy od tego ile czasu włączony był surf, jednak nie będą to duże kwoty.

7. Zlecenia

W internecie jest wiele stron, gdzie ludzie za wynagrodzenie oferują różne zlecenia. Pisanie, tworzenie grafiki, tłumaczenie tekstów, zlecenia są bardzo różne, a niektóre bardzo dochodowe.

8. Granie w gry

Grając w gry również można zarobić. Sposobów jest kilka. Granie w gry za pieniądze, dodawanie filmów na YT, live z gry, sprzedaż przedmiotów z gier.

9. Skrócone linki

Często linki są zbyt długie, co nie wygląda elegancko i nie zachęca do kliknięcia. Można je skrócić na wielu stronach w tym na stronach, które za to płacą. Użytkownik wchodząc w link będzie musiał odczekać 5 sekund i kliknąć w napis znajdujący się w prawym górnym rogu lub przepisać captcha, za co osoba skracająca link otrzyma wynagrodzenie. Jeśli ktoś posiada dużą bazę linków, to trochę na tym zarobi.

10. Hostingi video

YT to nie jedyne miejsce gdzie można dodawać swoje filmy. Jest kilka hostingów video z programem partnerskim, które oferują wynagrodzenie za pobrania lub obejrzenia video. Można dodawać różne filmy.

11. Banki zdjęć

Idealny sposób zarabiania dla osób lubiących fotografię. Wystarczy wybrać bank zdjęć i przesłać tam swoje zdjęcia. Zarabia się na sprzedaży zdjęć, a bardziej znani użytkownicy mogą liczyć na zlecenia indywidulane.

12. Pisanie

Można wykonywać zlecenia związane z pisaniem, ale można również dodawać „suche” teksty np. na Giełdę Tekstów lub inne podobne serwisy i czekać aż ktoś je kupi.

13. Reflinki

Sposób bardzo dochodowy jeżeli ktoś potrafi skutecznie szukać poleconych. Dzięki reflinkom nawet na sposobach mało dochodowych można zarobić przyzwoite pieniądze. Dobrym przykładem są bux, gdzie zarabia się niewielkie kwoty, lecz poleceni potrafią zwielokrotnić zarobki. Wiele stron posiada reflinki, co warto wykorzystać. Zarabianie za pomocą reflinków jest bardzo proste, wystarczy skopiować swój link i jak najskuteczniej go promować.

14. Taniej kupie drożej sprzedam

Tym sposobem zarabiają osoby bardziej doświadczone znające ceny rynkowe. Czasami w internecie zdarzają się okazje cenowe, gdzie ktoś bardzo tanio sprzedaje jakiś produkt. Można to wykorzystać dokonując zakupu i sprzedając przedmiot drożej. Na pewno nie jest to sposób zarabiania dla wszystkich.

15. Współpraca z markami

Ostatnim sposobem zarabiania w internecie jest współpraca z markami. Nie każdy może liczyć na taką współpracę blog czy kanał musi być chociaż trochę znany. Taka współpraca działa rosnąco im większy blog/kanał tym na bardziej dochodową współpracę można liczyć. Taka współpraca najczęściej obejmuje promowanie produktu lub usługi. Można zrobić film, dodać wpis o produkcie lub napisać recenzję. Jest to jeden z najbardziej dochodowych sposobów zarabiania przez internet.

Tak przedstawia się 15 przykładowych sposobów zarabiania przez internet. Oczywiście sposobów jest znacznie więcej, wyżej wymienione to tylko przykłady, które nie wyczerpują tematu „zarabianie przez Internet”.

Kredyt mieszkaniowy nr 1SPRAWDŹ
+