Kredyty

Citi Handlowy będzie oferował kredyty inwestycyjne z gwarancją de minimis

Dzisiaj w gmachu Banku Gospodarstwa Krajowego Prezes Sławomir S. Sikora, w imieniu Citi Handlowy, podpisał umowę z BGK na udzielanie kredytów inwestycyjnych objętych gwarancjami de minimis. To kolejne narzędzie finansowania, z jakiego korzystać będą mogli klienci Citi Handlowy.

Rozszerzenie programu BGK o kredyty inwestycyjne to ważne sygnał dla polskich przedsiębiorców i szansa na ożywienie krajowych inwestycji długoterminowych. Tym bardziej cieszy mnie, że Citi Handlowy będzie udostępniać swoim klientem ten produkt. Liczę, że nowa inicjatywa spotka się z dużym zainteresowaniem małych i średnich firm, co przełoży się na wzrost akcji kredytowej oraz zapewni przedsiębiorcom łatwiejszy dostęp do kapitału- mówi Sławomir S. Sikora, Prezes Citi Handlowy.

Citi Handlowy od lat konsekwentnie wspiera polski biznes, czego dowodem może być szeroka gama innowacyjnych produktów finansowania dla firm. Obok kredytu obrotowego z gwarancjami de minimis, Bank oferuje m.in. kredyt inwestycyjny na podniesienie efektywności energetycznej z KfW oraz kredyt na finansowanie VAT. Dodatkowo Citi Handlowy, korzystając z globalnych doświadczeń i sieci, prowadzi program Emerging Market Champions. W ramach jego działania bank wspiera polskie firmy w prowadzeniu działalności na rynkach zagranicznych.

Źródło: Citi Handlowy

Kredyt mieszkaniowy nr 1SPRAWDŹ
+